« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Ovdje možete saznati pojedinosti o nastavnicima i stručnim suradnicima,
te naći korisne podatke o predmetima koje predaju i ostalim područjima kojima se bave.
Pomoću linka povežite se na njihove osobne stranice,te im se, u slučaju potrebe,
možete obratiti elektroničkom poštom.
šk.god.2015./ 2016.
predmetni učitelj |
razrednik |
predmet i područje rada |
|
|
1 | Zorica Bartolović | I. a razred | razredna nastava, recitatori | zorica.bartolovic@skole.hr |
2 | Silvana Lešić | I. b razred | razredna nastava, domaćinstvo | |
3 | Vesna Čelant | II.a razred | razredna nastava, Mali novinari | vesna.celant@skole.hr |
4 | Marijana Bunčić | II.b razred | razredna nastava, mali ekolozi | janapticek@gmail.com |
5 | Maja Pavlić (Josipa Buljan) | III.a razred | razredna nastava, scenska skupina | maja.pavlic@hotmail.com |
6 | Ružica Sertić | III.b razred | razredna nastava, folklor | ruzica.sertic@gmail.com |
7 | Silva Čošić | IV.a razred | razredna nastava , ritmika | |
8 | Marina Benović | IV.b razred | razredna nastava, dramska skupina | marina.benovic@skole.hr |
9 | Saša Matek | N. Jošava – I. i III. | razredna nastava | |
10 | Kristina Nerovčić | N. Jošava- II. i IV. | razredna nastava | |
11 | Ljiljana Macanić | VII.a razred | priroda, kemija, biologija | liljana.macanic@skole.hr |
12 | Vesna Šimon | VII.b razred | matematika | vesna.simon1@skole.hr |
13 | Valentina Špalj | VII.c razred | engleski i njemački jezik | valentina.spalj@skole.hr |
14 | Svjetlana Urbanek | VIII.a razred | informatika, tehnička kultura, promet | svjetlana.urbanek@skole.hr |
15 | Damir Čelant | VIII.b razred | informatika, razredna nastava | damir.celant@skole.hr |
16 | Marija Lenart | pedagoginja | pedagoške teme, Školski preventivni programi ( ŠPP ) | marija.lenart@skole.hr |
17 | Marijana Karan (Vlatka Zorc) | V.a razred | hrvatski jezik | |
18 | Ljiljana Marković | V.b razred | hrvatski jezik | ljiljana.markovic2@gmail.com |
19 | Ivana Vujnović (Krunoslav Štefanek) | V.c razred | matematika, šah | |
20 | Marijan Brajnović | VI.a razred | geografija | marijan.brajnovic@skole.hr |
21 | Viktor Čelant | VI.b razred | glazbena kultura , pjevački zbor , tamburaški orkestar | viktor.celant@skole.hr |
22 | Vedrana Filipović-Marinić | likovna kultura , likovna grupa | vphilipovich@gmail.com | |
23 | Mirjana Bartolić | hrvatski jezik, recitatori | ||
24 | Katica Pavošević | engleski jezik | ||
25 | Marija Knežević | povijest | ||
26 | Zvonimir Čerepinko | tjelesna i zdravstvena kultura , rukomet, odbojka, nogomet | zvonimir.cerepinko@skole.hr | |
27 | Radmila Sokač | njemački jezik | radmila.sokac@gmail.com | |
28 | Tanja Lavrnić | biologija, ekologija | ||
29 | Dijana Andelfinger | vjeronauk | dijanaOOS@net.hr | |
30 | Jelena Matišić (Ivan Andelfinger) | vjeronauk | jelena-matisic@web.de | |
31 | Tomislav Matošević | vjeronauk, liturgijska grupa | tomislav.matosevic@skole.hr | |
32 | Nevija Brstilo | fizika, matematika | nevija.brstilo@skole.hr | |
33 | Marijana Turkalj | knjižničarka | knjižnica , knjižničari i novinarska grupa |